WITRYNA SZKOΧ PODSTAWOWEJ
W BRZEZINACH
Witaj! Dzisiaj jest
Aktualna godzina:
STRONA G紟NA
 

GRONO PEDAGOGICZNE

 

UCZNIOWIE
 

SAMORZ. UCZNIOWSKI

 

WYDARZENIA

 

PLAN LEKCJI

 

KLUB PRZEDSZKOLAKA

UCZNIOWIE SZKOΧ PODSTAWOWEJ W BRZEZINACH

Wychowawca klasy VI jest pani Monika Bronisz

1. Ga章zka Oliwia

2. Jaworska Adriana

3. J璠ryszka Karolina

4. Kirylak Karol

5. Patrycja Ko簑ch                                                                                                          

6. Kubera Patrycja

7 .Kubera  Wiktoria

8. Lidia Panek

9. Pawe販zak Mateusz

10. Pu豉 Marcin

11. Romanek Weronika

11. S璠owski Patryk

13. Siemko Angelika

14.  Sobiesiak Rados豉w        

           

Wychowawca klasy V pani Sylwia Gregorowicz - W這sek

1. Brzozowska Ewa

2. Brzozowska Ma貪orzata

3.  Cur  Matusz

4. Marz皻a Pawe

 5. Michalik Bart這miej

6. Nowosad Angelika

7. Rybak Edyta

8. W鎩towicz Kinga

 

Wychowawca klasy IV pani Sylwia Gregorowicz - W這sek

1.  Krojec Mateusz

2.  Kubera Filip

3.  Panek Norbert

4.  Radomska  Julia        

5. Radomski  Maciej

 6. Szczepaniak Mateusz

 

Klasy  m這dsze

Wychowawca kl. III pani Jolanta Kardas

1.  J璠ryszka Martyna

2.  Ko簑ch Kinga

3 Patronowicz  Maciej

4. Pietrzela Alicja

 5. S璠owska  Marlena

6. Sobiesiak Damian

7.W鎩towicz Adam

Wychowawca kl. II  pani Jolanta Kardas

1.      Brzozowski Wojciech            

2.      Barczak Pawe

 3.      Hodu Micha

 4.      Woli雟ka Ma貪orzata

 5.      Lato Weronika

 6.      W這sek Maksymilian

 7.      Pale鎍iuk  Adrian

 8.      Radomska Karolina

Klasa I :

Wychowawca  kl.I  pani Joanna Poj皻a

1.      Bronisz Klaudia

2.      Bronisz Martyna

3.  Brzozowska Natalia

4. Dziwulski Jakub

5. Gdula Jakub

6. Krojec Martyna

7. Lato Karol

8. Lewin Hubert Pawe

9. Malesa Krystian

10. Michalik Szymon

11. Panek Patryk Dawid

12. Pszczo豉 Weronika

13. Radomski Miko豉j

14. Sobiesiak Norbert

15.W鎩towicz Agnieszka

Klasa 0 : Wychowawca kl. 0 pani Joanna Michalik

1. Denka Oliwia

2. Gdula Krzysztof

    3. Gospodarek Maciej

     4.  J璠ryszka Laura

5.Lato Roksana

    6. Lisek Olga

    7. Marz皻a Rafa

    8. Panek  Anna

    9. Sowa Adrian

  10. Marzec Arkadiusz